DeeP FeaR™
Вие сте на форумот http://deepfear.motionsforum.com
Ве молиме регистријрате се Smile GL & HF
Додадете не на FB dFteam CsClan
ВЕ МОЛИМЕ ВАШИТЕ ЛИНКОВИ ДА ГИ ПИШУВАТЕ ВО КОД :

Во потрага сме по спонзор е-маил/мсн dF-team@live.com
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез
Часовник
Април 2018
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
deepfear ™
Hall of fame:
aN5
stg
bAzz
MayeR^
LegO.o
Legends:
bSR
Just Me
guk1
madball
V!R{u}S

Share | 
 

 Награди и Заостанати дискусии !?

Go down 
АвторПорака
DeeP FeaR
Admin
avatar

Број на мислења : 321
Join date : 2010-06-19
Местолокација : Македонија

ПишувањеПредмет: Награди и Заостанати дискусии !?   Саб Апр 30, 2011 9:18 pm

Наградите кој ве следуваат се следни
1. админи на цв и пуб
2. админ на цв
3. слотови за пуб
--------------------------------------------
после 1ви би требало да ги имате наградите
т.е треба да се договори со ТЕАМPLAY во
врска со ова
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://deepfear.motionsforum.com
 
Награди и Заостанати дискусии !?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
DeeP FeaR™ :: deepfear. Turnament во соработка со www.tpcenter-cs.tk :: Рангирање-
Отиди до: