DeeP FeaR™
Вие сте на форумот http://deepfear.motionsforum.com
Ве молиме регистријрате се Smile GL & HF
Додадете не на FB dFteam CsClan
ВЕ МОЛИМЕ ВАШИТЕ ЛИНКОВИ ДА ГИ ПИШУВАТЕ ВО КОД :

Во потрага сме по спонзор е-маил/мсн dF-team@live.com
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез
Часовник
Април 2018
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
deepfear ™
Hall of fame:
aN5
stg
bAzz
MayeR^
LegO.o
Legends:
bSR
Just Me
guk1
madball
V!R{u}S

Share | 
 

 Правила на нашиот форум прочитај ги пред регистрирање :) !

Go down 
АвторПорака
DeeP FeaR
Admin
avatar

Број на мислења : 321
Join date : 2010-06-19
Местолокација : Македонија

ПишувањеПредмет: Правила на нашиот форум прочитај ги пред регистрирање :) !   Пон Окт 18, 2010 8:53 pm

Забрането
-Не се карај со било кој јавно си има PM и разберете си се
-Употребување на вулгарни зборови, пцуење и невкусни навреди
-Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда
-Забрането е заканување, вреѓање на членовите
-Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање
-Пишувајте со МАКЕДОНСКА подршка
-Администраторите и Модераторите на форумот имаат право да
изменат/избришат било кое мислење во било кое време.
-Пишувај мислење во темата во која е дадена,а не каде што ќе сакаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://deepfear.motionsforum.com
 
Правила на нашиот форум прочитај ги пред регистрирање :) !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
DeeP FeaR™ :: ·٠•●Генерално ●•٠· :: Правила на форумот-
Отиди до: